İstanbul Kadın Müzesi® Dostu Olun

Henüz sizinle müzemizde karşılaşma olanağımız yok. Projemizi gerçekleştirmek için mekân arama çalışmaları yaptığımızı, bu sitemizin çeşitli sayfalarında belirttik. Şimdilik sadece internet sitemizde de olsa, her aşamasında büyük heyecan duyduğumuz bu özel projeyi sizinle paylaşmak bizi gururlandırıyor ve sevindiriyor. Seçkin bir kent kadın kültür adresi yaratmanın güçlüklerinin bilincinde olmakla beraber, kendi beceri sermayemize ve sizlerin ilgisine güveniyoruz.

İstanbul Kadın Müzesi® (İKM) dostu olun diyoruz, çünkü bu proje ancak dostlarıyla yaşayabilir. Biz projemizi kentin kadın belleği için umut verici adımlardan biri olarak görüyoruz. Özellikle internet sitemizi oluşturmaya başlar başlamaz, bizimle birlikte bir kent kadın müzesinin heyecanı paylaşan ve önemine inanan bir çok kişi bize destek oldu, bilgisini, belgesini, becerisini ve zamanını paylaştı. İşte bu nedenle, İstanbul Kadın Müzesi® (İKM) projesi başından itibaren ortak bir çaba ürünü. Dostlarımızın çeşitli konulardaki destekleri, projemizi umut verici bir topluluk girişimine dönüştürdü.

Siz de dostumuz olun. Staj Olanakları, Kadın Tarihi Akademik Araştırmalar Arşivi gibi sayfalarda gezindiniz mi? Bu sayfalar ya da sürekli sergide onurlandırılacak isimlerin tanıtıldığı bölüm dostluğumuz için size esin kaynağı olabilir. Örneğin uzun yıllardır sizde bulunan bir belgeyi hatırlayabilir ve bu bilgiyi mutlaka bizimle paylaşmak isteyebilirsiniz. Bizimle tanışın. Ortak ilgi alanlarımızı tesbit edelim, dostluğumuzun hangi alanlarda olabileceğini birlikte düşünelim.

İstanbul Kadın Müzesi®'ne (İKM) bireysel bağışlarınızla da katkıda bulunabilirsiniz.


İstanbul Kadın Müzesi® (İKM)

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz.

Form başarıyla iletildi.
Bir hata oluştu. Lütfen yeniden deneyiniz.

İSTANBUL KADIN KÜLTÜR VAKFI®

euro.message madebycat ®